Strona głównaGryAktualnościOverwatch 2 – gra będzie oferować Battle Pass?

Overwatch 2 – gra będzie oferować Battle Pass?

Jedna z udostępnionych grafik koncepcyjnych Overwatch 2 sugeruje, że w grze będzie możliwość zakupienia Battle Passa.

Za pośrednictwem serwisu Artstation do sieci trafiła grafika koncepcyjna autorstwa Jaysona Kirby’ego, który jest specjalistą do spraw IU w Blizzard. Przedstawia ona menu główne Overwatch 2. Znajdziemy tu znane z jedyni menu z opcjami dostępu do listy bohaterów, sklepu oraz wyzwań, ale także osobną opcję dla Battle Passa.

Warto podkreślić, że ten obraz jest po prostu konceptem, a Blizzard nie powiedział nic o przejściu Overwatch 2 na system typu Battle Pass. Podobno Kirby określa tą grafikę mianem wczesnego konceptu, który powstał już bardzo dawno temu. Faktycznie Firby nie pracuje już nad Overwatch 2, w 2020 przeniósł się do innego projektu.

Zobacz: Steam Deck wspiera Windows 11

Na razie Blizzard nabrał wody w usta. Ale pewnie niedługo dowiemy się czegoś nowego zamknięta beta ma rozpocząć się jeszcze w tym miesiącu. Do gry trafi nowy bohater, nowe mapy i wiele innych. Niestety data premiery nie została jeszcze określona, ale wygląda na to, że prace idą nieco szybciej od momentu gdy Blizzard przyznał, że oddzielił prace nad PvP i PvE.

W zeszłym roku ze względu na aferę Activision Blizzard nie było prawie żadnych doniesień na temat produkcji.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię