Strona głównaEsportCounter-StrikePashaBiceps: Nie rozmawiałem z żadnym właścicielem Codewise

PashaBiceps: Nie rozmawiałem z żadnym właścicielem Codewise

Kilka dni temu głośnym echem odbiła się wypowiedź Roberta Gryna – właściciela firmy Codewise i drużyny esportowej Codwise Unicorns. W trakcie sesji Q&A powiedział on, że rozmawia z neo i pashą na temat stworzenia nowej drużyny. Informacje te zostały wczoraj zdementowane przez polskiego bicepsa.

Robert Gryn to z całą pewnością postać barwna. Od dawna interesuje się on branżą esportową, czego efektem jest drużyna Codewise Unicorns. Może nie odniosła ona ogromnego sukcesu, nawet na polskiej scenie, ale powinna być znana fanom CS:GO. W trakcie ostatniej sesji Q&A na YouTubie Gryn został zapytany o swoje podejście do esportu. Jego odpowiedź okazała się bardzo ciekawa.

– Jest niesamowita! Mamy swoją drużynę Codewise Unicorns, możecie ją sprawdzić. Teraz gadamy z NEO i pashą aby założyć nową drużynę. Znacie NEO i pashę, nie? Biceps! – skomentował Robert Gryn.

To wywołało ogromne spekulacje. W końcu nowa drużyna esportowa z neo i pashą w składzie byłaby spory wydarzeniem. Ale wygląda na to, że to tylko życzeniowe myślenie właściciela Codwise. Sprawa została zdementowała przez Jarosława ‘pashę’ Jarząbkowskiego:

– Żadne spekulacje. Nie rozmawiałem z żadnym właścicielem. Nie rozmawiałem z żadnym właścicielem Codewise, więc Panowie ucinam wszelkie spekulacje – powiedział w trakcie streama polski biceps.

Nie oznacza to, że neo i pasha nie trafią razem do jednej drużyny. Jak na razie obaj występowali w barwach Team Proche, razem z reatzem, innocentem i exusem.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię