Strona głównaKonsolePlaystation 5, gracze napotkali błąd z pobieraniem gier i aplikacji

Playstation 5, gracze napotkali błąd z pobieraniem gier i aplikacji

Debiut konsoli Playstation 5, nie był tak gładki, jak zakładał producent, niska dostępność i przekładanie zamówień klientów, spowodowały, że na firmę Sony popłynęła fala krytyki.

Najnowszy problem dotyczący konsoli Sony jest jeszcze poważniejszy. Ponieważ jak raportują użytkownicy, konsola nie pobiera gier i programów. Pozostają one w kolejce do pobrania i tam już pozostają, ponieważ pobieranie ich się nie rozpoczyna. Problem ten aktualnie dotyczy gier Spider-Man: Miles Morales, Call of Duty: Black Ops Cold War czy aplikacji Disney Plus. Żeby być uczciwym, musimy napisać, że błąd pobierania występuje tylko w niektórych konsolach.

Społeczeństwo Playstation 5 postanowiło poszukać rozwiązania tego problemu, ponieważ firma Sony jeszcze nie udostępniła łatki, która wyeliminowałaby, ten błąd. Rozwiązanie okazało się bardzo proste, ale przez wielu wręcz nieakceptowalne. Trzeba przywrócić konsolę do stanu fabrycznego. Czyli wykasować wszystkie pobrane przez nas gry i aplikacje. Owszem możemy część plików przesłać do chmury PS Plus, ale ponowne ich ściąganie nie będzie się niczym różniło od ponownego pobierania gry.

Jak podają niezależne źródła, firma Sony pracuje już nad łatką, która ma rozwiązać ten problem, ale szczegóły nie są znane, nie jest też znana data. Kiedy łatka ma trafić na konsole.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię