Advertisement
Strona głównaKonsolePlayStation 5 – czy tak będzie wyglądał pad DualShock 5?

PlayStation 5 – czy tak będzie wyglądał pad DualShock 5?

Na podstawie patentów rejestrowanych przez wielkie firmy można wiele dowiedzieć się na temat planów czy wyglądu urządzeń. Wczoraj dowiedzieliśmy się o możliwości grania w kilka osób w gry signle player na PS5. Dzisiaj możemy zobaczyć pękną wizualizację kontrolera z PlayStation 5 – Dualshock 5.

Wizualizację kontrolera przygotował holenderski YouTuber prowadzący kanał Concept Creator. Animacja została stworzona na podstawie rysunków z patentów Sony. Czy rzeczywiście tak będzie wyglądał DualShock 5?

Zobacz: Phil Spencer ma już w pełni działającego Xbox Scarlett w swoim domu

 Sam wygląd nowego kontrolera niewiele różni się od jego obecnej wersji. Zachowany został układ przycisków chociaż te są bardziej płaskie. To co rzuca się w oczy to zmiana tuchpada na ekran. Chociaż ten ostatni jest bardziej fantazją YouTubera, bo w dokumentacji na podstawie, której powstała animacja nic takiego nie było.

Na ten moment wiemy, że DualShock 5 będzie wyposażony w adaptacyjne triggery symulujące wysiłek i zmęczenie naszej postaci pozwoli także odczuwać naprężenie cięciwy łuku. Będzie również wyposażony w nowy system haptyczny, czyli ulepszony system wibracji zastępujący dotychczasowe rozwiązanie.

Zobacz: Microsoft wciąż planuje dwie wersje konsoli Xbox Scarlett?

I jak Wam się to podoba? Dajcie znać w komentarzach.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię