Strona głównaKonsoleSony zmieniło stronę PlayStation 5. Wkrótce prezentacja?

Sony zmieniło stronę PlayStation 5. Wkrótce prezentacja?

Sony zaktualizowało oficjalną stronę PlayStation 5. Ostatni raz taka sytuacja miała miejsce w marcu, zaraz po prezentacji Marka Cerny’ego. To oczywiście nie musi nic oznaczać, ale może też sugerować, że wkrótce odbędzie się prezentacja PS5.

Sony niedawno zaktualizowało oficjalną stronę PlayStation 5, również w języku polskim. W teorii to kompletnie nic nie oznacza – w końcu zbliża się premiera urządzenia, która prawdopodobnie będzie miała miejsce pod koniec listopada 2020 roku. Jednak wielu fanów uważa, że zmiany na stronie oznaczają nadchodzącą wielkimi krokami prezentację, na której w końcu zobaczymy PS5.

Strona PlayStation 5 została zaktualizowana o następujące informacje:

  • Prędkość błyskawicy– Wykorzystując moc procesora niestandardowego, procesora graficznego i dysku SSD ze zintegrowanym We/Wy, stworzono nowe zasady tego, na co stać konsolę PlayStation
  • Zachwycające gry– Daj się zachwycić niesamowitej grafice i odkrywaj nowe funkcje PS5
  • Wrażenia zapierające dech w piersiach– Doznawaj jeszcze mocniejszych wrażeń z grania dzięki obsłudze efektów dotykowych, adaptacyjnym spustom i technologii dźwięku 3D

Ostatnim razem strona PlayStation 5 została zaktualizowana w marcu po prezentacji Marka Cerny’ego. Tak, mowa o tej nudnej prezentacji, która była skierowana do deweloperów gier, a nie graczy. Oczywiście nie powinniśmy wyciągać z tego zbyt daleko idących wniosków i zmiany na stronie nie muszą nic oznaczać. Poza tym wiele plotek sugeruje, że PS5 zobaczymy już na początku czerwca.

Aktualne ceny PlayStation 4:

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię