Strona głównaGryPlayStation nie pojawi się na tegorocznym Gamescomie

PlayStation nie pojawi się na tegorocznym Gamescomie

Sony ogłosiło, że marka PlayStation nie pojawi się na tegorocznym Gamescomie, nie będzie też w żaden sposób uczestniczyć w otwierającym go streamie.

Informacja ta pojawiła się w wywiadzie dla niemieckiego Games Wirtschaft. W ten sposób dołączy do kilku innych wielkich nieobecnych marek, takich jak Nintendo, Blizzard czy Take-Two. W kuluarach mówi się, że firma jest zadowolona z tego, jakie informacje i w jaki sposób prezentowano na poprzednich pokazach z cyklu State of Play oraz Summer Game Fest.

Zobacz: PS5 dostanie kontroler w wersji PRO?

Tegoroczny Gamescom powraca w formie fizycznej po raz pierwszy od momentu wybuchu pandemii w 2020 roku. W tym roku ma to być wydarzenie w formie hybrydowej – połączenie streamów i spotkań z graczami na żywo. Spotkania będą się odbywać jak poprzednio – w centrum wystawienniczym Koelnmesse. Pierwszego wieczora zobaczymy m.in. stream Opening Night Live, prowadzony przez Geoffa Keighley.

Gamescom 2022

Event będzie miał miejsce w dniach od 24 do 28 sierpnia. Więcej informacji na temat zaplanowanych wydarzeń znajdziecie na oficjalnej stronie.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię