Strona głównaKonsolePlayStation i Discord łączą siły

PlayStation i Discord łączą siły

Integracja konsol PlayStation z Discordem jest już coraz bliżej. Wygląda jednak na to, że posiadacze PS4 nie będą mogli skorzystać ze wszystkich funkcjonalności platformy.

W zeszłym miesiącu Discord trafił oficjalnie na konsole Xbox One i Xbox Series. Jeden z użytkowników pogrzebał w temacie nieco głębiej i odnalazł kilka informacji, które wskazują na nadchodzącą integrację z PS4 i PS5.

Zobacz: The Sims 5 w trakcie produkcji

Użytkownik Twittera o nazwie advaith opublikował screeny z aplikacji, które przedstawiają proces łączenia konta z konsolami PS. Autor nie wyjaśnił jak dotarł do tych informacji, jednak wyglądają one dość wiarygodnie.

Jak widzimy na jednym ze screenów na konsoli PS5 dostaniemy dostęp do czatu głosowego oraz powiadomienia innych o tym w co aktualnie gramy. W przypadku PS4 możemy zapomnieć o czasie głosowym.

Oczywiście nie można tego traktować jako informacja oficjalna, bo zwyczajnie taką nie jest. Na razie Sony nie wydało żadnego oficjalnego komunikatu w tej sprawie. W sierpniu Tom Henderson informował, że do połączenia PS z Discordem ma dość na początku przyszłego roku.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię