Strona głównaKonsolePlayStation ma zaprezentować nową grę spod znaku Marvela

PlayStation ma zaprezentować nową grę spod znaku Marvela

Wygląda na to, że jeszcze w tym tygodniu poznany szczegóły gry osadzonej w uniwersum Marvela, która trafi na PS5. Zła wiadomość jest taka, że ma to być gra usługa.

Informacje na temat gry prawdopodobnie zostaną ujawnione podczas nadchodzącego State of Play. Oprócz tego zobaczymy wiele nowych gier, które trafią zarówno na PS5 jak i PC. Według informacji przekazanych przez dealabs.com tajemniczą grą ma być Concord.

Gra została już zaprezentowana w maju zeszłego roku. Jest to pierwsza gra studia Firewalk, stworzona po przejęciu przez Sony. Podczas prezentacji powinniśmy zobaczyć fragment rozgrywki oraz część postaci. Będzie to wieloosobowa gra FPS mocno inspirowana Strażnikami Galaktyki. Jak zdradza autor przecieku:

Na podstawie pierwszych elementów, które udało nam się zdobyć, ale nie chcąc Wam psuć zabawy, możemy stwierdzić, że gra Concord jest mocno inspirowana uniwersum Marvel’s Guardians of the Galaxy. Wiedząc, że gra Marvel’s Guardians of the Galaxy wydana przez Square Enix była przeznaczona wyłącznie dla jednego gracza, zastanawiamy się, czy Concorde ucieleśniałby coś w rodzaju Strażników Galaktyki w trybie wieloosobowym.

Według pierwszych zapowiedzi Concord miał być strzelanką PvP. A osadzenie tytułu w sceneriach związanych ze strażnikami, mogłoby dodać nieco smaku produkcji. Miejmy nadzieję, że wkrótce się przekonamy.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię