Strona głównaGryAktualnościPlotka: Modern Warfare Battle Royale oddzielną, darmową grą

Plotka: Modern Warfare Battle Royale oddzielną, darmową grą

Temperatura jednego z najgorętszych tematów ostatnich tygodni właśnie wzrosła o kilka kolejnych stopni. 

Raptem wczoraj pisaliśmy o tym, że tryb battle royale miałby sporo sensu w kontekście tego, co wiemy na razie o następnym Call of Duty. Teraz, dzięki YouTuberowi LongSensation, dyskusja nabrała bardziej jaskrawych kolorów.

Zobacz: Call of Duty: Modern Warfare – będą skiny, ale tylko pasujące do całości. Koniec z różowymi karabinami

Autor powyższego posta na Twitterze sugeruje, że battle royale w Modern Warfare miałby pojawić się na początku 2020 roku, jako oddzielna, darmowa gra. Plotki idą w parze z ostatnimi wypowiedziami Infinity Ward odnośnie BR oraz trybem Ground War, który ma podobno również umożliwiać obecność setki osób na jednej mapie.

Gdyby to faktycznie miało okazać się prawdą, Activision mogło pójść jednak po rozum do głowy. Jeszcze przed premierą Black Opsa 4 rozmawialiśmy o tym, że połączenie Blackouta razem z nowym Call of Duty nie ma zupełnie żadnego sensu. Przez kilka ładnych miesięcy Treyarch próbował uzależniać od siebie wszystkie tryby gry i zdecydowanie zbyt długo czekał z przedstawieniem możliwości odblokowywania kamuflaży i osiągnięć wewnątrz Blackouta.

Może osoby odpowiedzialne za kolejne odsłony serii zaczną wreszcie wyciągać wnioski z poprzednich tytułów. Darmowy battle royale w klimacie Modern Warfare mógłby przekonać do Call of Duty jeszcze więcej ludzi.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię