Strona głównaGryAktualnościPlotki – Fable 4 z całkowicie otwartym światem, ale bez Albionu

Plotki – Fable 4 z całkowicie otwartym światem, ale bez Albionu

Według plotek Fable 4 będzie diametralnie różnił się od tego co znamy z pierwszych trzech części serii. Tym razem do dyspozycji dostaniemy całkowicie otwarty świat, jednak nie będzie w nim Albionu.

Jeden z użytkowników serwisu Reddit przekazał kilka ciekawych informacji na temat czwartej części Fable. Jak twierdził miał on dostęp do nagrania z prezentacją gry. Samo nagranie nie jest nigdzie dostępne jednak kilka rzeczy nie umknęło jego uwadze. Według niego czwarta część ukazuje historię świata zbudowanego na popiołach Albionu i Aurory z Fable 3. Obie krainy pozostały w pamięci mieszkańców jako bajki.

Zobacz: Powstaje Fable 4, tak przynajmniej sugeruje nam Microsoft

W ich miejscu powstał świat w stylu średniowiecznym, rozłożony na nowych kontynentach, z kolei Gildia Bohaterów przetrwała za drzwiami demonów. Zadaniem gracza ma być powstrzymanie zagłady świata, która ma zostać spowodowana przez asteroidę. Jednak jak w przypadku innych sandboxów nie będziemy gonieni czasem i spokojnie będziemy mogli eksplorować lokacje.

Zobacz: Playground Games pracuje nad niezapowiedzianą grą RPG, którą może być Fable 4

Fable 4 będzie napędzany przez Unreal Engine i będzie oferował zarówno widok w pierwszej jak i trzeciej osobie. Gra pozwoli również na bardzo szczegółowe wykreowanie postaci oraz wspólna zabawę w trybie wieloosobowym. Informacji tych nie potwierdza jak na razie Playground Games ani Microsoft, musimy zatem mieć do nich spory dystans. Gdy jednak dowiemy się czegoś nowego w temacie niezwłocznie damy Wam znać.

 

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Sourcereddit
SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię