Strona głównaMobileAktualnościPokemon GO – po aktualizacja gra wyczerpuje szybciej baterie

Pokemon GO – po aktualizacja gra wyczerpuje szybciej baterie

Według doniesień wielu graczy aktualizacja Pokemon GO sprawiło, że gra powoduje szybkie zużycie baterii telefonu. Dzieje się tak nawet gdy gra działa w tle.

Gracze z różnych stron świata donoszą, że po ostatniej aktualizacji Pokemon GO ich telefony znacznie szybciej się rozładowują. Jak większość gier mobilnych POG wymaga stałego połączenia z Internetem. Obecnie większość osób korzysta z różnego rodzaju pakietów danych, które nie powodują podwyższania rachunków, tak już kwestia szybkiego wyczerpywania baterii to sprawa dość poważna.

Zobacz: Cyberpunk 2077 – nowy Game Director skupi się na dodatkach

Przypuszczalnie powodem problemu może być funkcja Adventure Sync, jednak nie zostało to ostatecznie potwierdzone. Wcześniej nie powodowała ona szybszego rozładowania urządzenia. Co więcej, niektórzy użytkownicy informują, że GO Battle League powoduje szybkie nagrzewanie telefonu.

W historii gry pojawiły się już podobne sytuacje. nie mniej jest to sytuacja niepokojąca dla osób, które na swoich smartfonach nie tylko grają, ale również wykorzystują do dzwonienia, pisania itd. Wygląda na to, że na razie trzeba czekać na aktualizację, odinstalować POG lub wymusić zamknięcie.

Teraz ruch należy do Niantic Inc.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię