Wstęp

Strona głównaPoradnikiHardwarePolecane zestawy komputerowe od 1500 do 15000 zł - marzec 2019

Polecane zestawy komputerowe od 1500 do 15000 zł – marzec 2019

Wstęp

Jaki komputer kupić? Jakie podzespoły wybrać? Co będzie najlepsze w danym budżecie? Te wszystkie pytania mogą powodować zawroty głowy. Ale nie martwcie się – postaramy się na nie odpowiedzieć.

Nadal kierujemy się dokładnie tymi samymi wytycznymi, co wcześniej. Najważniejsza jest dla nas wydajność w grach i możliwość rozbudowy komputera w przyszłości. Dlatego na pierwszych miejscach stawiamy karty graficzne, procesory i pamięci RAM, ale jednocześnie nie pomijamy kwestii dobrego zasilacza, płyty głównej czy dysku SSD.

Nadal nie zamierzamy oferować w naszych zestawach napędów optycznych, np. nagrywarek DVD. Ich era już przeminęła i od wielu lat nie są potrzebne w komputerach. Jeśli w zestawie z procesorem znajduje się chłodzenie, to jego również nie oferujemy w naszych zestawach. Może to być nieco kontrowersyjna decyzja, ale niepotrzebnie zwiększałoby to cenę zestawu. To samo tyczy się obudowy, która nie tylko musi działać, ale też wyglądać (każdy ma inny gust). Owszem, moglibyśmy dawać w zestawach i obudowy, i coolery i zmienić ceny poszczególnych konfiguracji o 300-500 zł, ale wierzymy, że każdy z Was dobierze te elementy według własnego uznania. Tym bardziej, że na końcu podajemy kilka polecanych przez nas modeli.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię