Strona głównaGryAktualnościUbisoft rozważa wprowadzenie cross-play w Rainbow Six Siege

Ubisoft rozważa wprowadzenie cross-play w Rainbow Six Siege

Jedną z najbardziej pożądanych funkcjonalności obecnej generacji konsol jest cross-play, który wchodzi do coraz większej liczby gier. Do tej ekipy może dołączyć Rainbow Six Siege.

Wśród tytułów wspierających możliwość rozgrywek międzyplatformowych jest Fortnite i Rocket League. Deweloperzy Rainbow Six Siege również rozważają możliwość uruchomienia wsparcia cross-play w tytule. Jak podaje producent wykonawczy Xavier Marquis, Ubisoft rozważa możliwość grania pomiędzy PC, Ps4 i Xbox One.

Myślę o tym, jestem naprawdę szczęśliwy, ponieważ widzę teraz sygnały od producentów konsol, że chcą tego i jest w porządku żeby grać cross-play.

Jednak nie ma, co cieszyć się zbyt wcześnie. Według Marquisa Ubisoft na razie nie pracuje nad funkcjonalnością, tylko zastanawia się i rozmyśla, jednak niczego nie planuje.

Zobacz: Hacker zainstalował Windowsa 10 na Nintendo Switch

Wprowadzenie funkcji cross-play spowodowało, że pomiędzy Nintendo i Microsoftem nawiązało się partnerstwo, którego nikt się nie spodziewał. Zaczęło się od Minecrafta, a może przerodzić w coś większego.

Nie ukrywam, że przydałoby się żeby EA w Apex Legends wprowadziło cross-play. Funkcjonalność ta w przyszłości prawdopodobnie zmieni całkowicie podejście branży, co do gier wieloosobowych.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię