Wstęp

Strona głównaPoradnikiHardwarePolecane zestawy komputerowe od 1500 do 8000 zł - wrzesień 2019

Polecane zestawy komputerowe od 1500 do 8000 zł – wrzesień 2019

Wstęp

Wrzesień to dla wielu czas powrotu do szkoły. Ale nauka to nie wszystko. Każdy musi czasem odpocząć i najlepiej robić to przy ulubionych grach. A do tego potrzebny jest odpowiedni komputer. Oto polecane zestawy komputerowe w cenach od 1500 do 8000 zł.

Jeśli co miesiąc śledzicie nasze zestawienia, to wiecie, że priorytetem jest wydajność w grach. Na dalszym miejscu stawiamy ewentualną możliwość rozbudowy w przyszłości. Coraz chętniej odchodzimy od dysków HDD. Prawdę mówiąc nie znajdziecie ich już w ogóle w naszych propozycjach. Za to w każdym z proponowanych zestawów znajduje się SSD SATA o pojemności przynajmniej 500 GB. W propozycjach nie ma za to ani obudów, ani napędów CD/DVD/Blu-ray, ani chłodzenia procesorów (chyba że nie ma takowego w zestawie z procesorem). Obudowę każdy powinien wybrać pod siebie, z płyt praktycznie już się nie korzysta, a na początek wystarczą stockowe coolery CPU. W razie chęci wymiany na końcu proponujemy kilka obudów i chłodzeń procesorów.

Ostatni miesiąc nie przyniósł wiele zmian. Co więcej, wiele podzespołów minimalnie podrożało, ale na szczęście są to różnice rzędu 20-50 zł, więc nie miały wielkiego wpływu na nasze zestawy.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię