Wieloosobowa strzelanka World War 3 od polskiego studia Farm 51, przekroczyła już 100 000 sprzedanych kopii. Jest to bardzo dobry wynik biorąc pod uwagę początkowe problemy techniczne, za które deweloper będzie przepraszał graczy jeszcze przez dłuższy czas. Wydaje się jednak, że w tym przypadku gracze potrafią wybaczyć.

Gra dostępna jest wyłącznie na Steam i rzuca nas w sam środek pola walki, na którym polscy gracze mogą rozpoznać znajome miejsca i obiekty, chociażby Pałac Kultury. Gra może pretendować do miana polskiego Battlefielda, tylko takiego bardzo małego. Premiery gry nie można zaliczyć do udanych z powodu licznych problemów technicznych zgłaszanych przez graczy, jednak obecnie wszystko wróciło do normy.

100 000 sprzedanych kopii w ciągu zaledwie kilku dni jest wielkim sukcesem, biorąc pod uwagę powyższe. Deweloperzy dziękują graczom za okazane wsparcie, które zmotywowało cały zespół do dalszej pracy. Gliwickie studio planuje wynagrodzić dany im przez graczy kredyt zaufania. Na ten moment nie wiadomo jeszcze, jakie niespodzianki przygotowali dla nas Twórcy, ale gdy tylko się o tym dowiemy damy Wam znać.

ZOSTAW KOMENTARZ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię