Strona głównaGryNa PGA 2019 po raz pierwszy usłyszymy w pełni polską wersję Cyberpunk...

Na PGA 2019 po raz pierwszy usłyszymy w pełni polską wersję Cyberpunk 2077

Na tegorocznym Poznań Game Arena nie zabraknie też CD Projekt RED. Polska firma pojawi się w stolicy Wielkopolski i pokaże Cyberpunk 2077. Co więcej, grę po raz pierwszy zobaczymy w polskiej wersji językowej z pełną lokalizacją.

Poznań Game Arena 2019 odbędzie się w dniach 18-20 października na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. Na miejscu pojawią się wielcy branży gamingowej, w tym Microsoft ze swoim stoiskiem Xbox oraz CD Projekt RED. Polska firma pokaże Cyberpunk 2077 w polskiej wersji językowej. Stanie się to pierwszy raz. Każdy odwiedzający będzie mógł na własnej skórze (własne ucho?) przekonać się, jak brzmi taka wersja Cyberpunka.

Zobacz: Cyberpunk 2077 – tryb fotograficzny może być dostępny od premiery

Od jakiegoś czasu wiemy, kto podłoży głosy pod najważniejsze postacie Cyberpunk 2077 w polskiej wersji produkcji. Męskim głosem V został Kamil Tula, którego możecie kojarzyć jako T’Challę z Czarnej Pantery czy też Bestią z filmu Piękna i Bestia. Żeńska wersja głównej bohaterki to z kolei Lidia Sadowska, czyli polska Elsa z Krainy Lodu. Z kolei głos pod Johnny’ego Silverhanda podłożył Michał Żebrowski.

Prezentacja Cyberpunk 2077 będzie prowadzona na żywo przez deweloperów gry na stoisku Cyberpunk 2077 na hali 7A (pawilon 3).

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Damian Jaroszewski
Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię