Strona głównaWiadomościPonad 83 tys. złotych dla Centrum Zdrowia Dziecka. Gracze znowu pokazali wielkie...

Ponad 83 tys. złotych dla Centrum Zdrowia Dziecka. Gracze znowu pokazali wielkie serca podczas NVidia Charity Stream

Grudzień to idealna pora by obdarowywać i dawać. Nic więc dziwnego, że co roku właśnie wtedy pojawia się mnóstwo akcji charytatywnych. Jedną z nich jest akcja NVidii, która w tym roku zbierała pieniądze na Centrum Zdrowia Dziecka.

W zeszłym roku gracze, streamerzy i youtuberzy zbierali pieniądze na rzecz fundacji DKMS, udało się wtedy zebrać blisko 80 tysięcy złotych. Tym razem, w akcji mającej na celu pomoc dla Centrum Zdrowia Dziecka, udało się pobić ten wynik i zebrać 83,6 tys. złotych.

W akcji uczestniczyło 67 streamerów, esportowców i influencerów oraz przeszło 200 tysięcy widzów. Uzbierana przez nich wszystkich kwota zostanie przeznaczona na zakup nowoczesnego sprzętu dla Kliniki Rehabilitacyjnej CZD.

Swojego zaskoczenia wynikami całej akcji nie kryje prezes Fundacji Towarzystwo Przyjaciół Centrum Zdrowia Dziecka, Elżbieta Golińska:

„Wcześniej nie mieliśmy pojęcia o istnieniu takiej rewelacyjnej społeczności graczy. Jesteśmy maksymalnie skoncentrowani na pomocy dzieciom i przyznaję, że to wielkie odkrycie. Wspaniali ludzie, którzy dzięki tej inicjatywie pokazali jak pięknie i bez zadęcia można wesprzeć małych pacjentów z CZD. Ogromnie dziękuję w ich imieniu wszystkim darczyńcom za to, że w tak krótkim czasie udało się zebrać tak dużą sumę pieniędzy.”

Zobacz także: Gracze i Nvidia już czwarty raz zbierają pieniądze dla potrzebujących

Co prawda charytatywny stream już się skończył, ale nadal można wpłacać pieniądze na rzecz Fundacji, do czego gorąco zachęcamy. Szczegóły jak tego dokonać znajdziecie na stronie http://fundacjatpczd.waw.pl/jak-pomoc

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię