Strona głównaGryAktualnościPondsmith po raz kolejny wyjaśnia, że Cyberpunk 2077 i 2020 to jedno...

Pondsmith po raz kolejny wyjaśnia, że Cyberpunk 2077 i 2020 to jedno uniwersum

Twórca systemu Cyberpunk 2020, Mike Pondsmith po raz kolejny wyjaśnia niedowiarkom, że Cyberpunk 2020 i Cyberpunk 2077 to jedna linia czasowa i to samo uniwersum. Akcja informacyjna jest wynikiem krążących w sieci fałszywych wywiadów, w których Pondsmith miał przekonywać, że wydarzenia z gry będą działy się w różnych liniach czasowych, co nie jest prawdą.

Pondsmith postanowił rozwiać wątpliwości i jeszcze raz wyjaśnić fanom jak jest naprawdę. W jednym z postów w serwisie Reddit możemy przeczytać:

Po sieci krąży nieprawdziwy wywiad, z którego wynika, że Cyberpunk 2077 oraz Cyberpunk 2020 znajdują się w oddzielnych liniach czasowych. By to wyjaśnić, piszę TU i TERAZ, że linia czasowa jest jedna i biegnie od Cyberpunk 2013 przez Cyberpunk 2020, Cyberpunk RED aż po Cyberpunk 2077.

Zobacz: Cyberpunk 2077 będzie mniej liniowy niż Wiedźmin 3. Czeka nas wielka swoboda wyborów

Podkreślił również, że przez ostatnie pół roku dopracowywał z zespołem CD Projekt szczegóły związane z rozwojem świata gry oraz systemu RPG.

Pondsmith jeszcze w 2017 tłumaczył zasady chronologii świata Cyberpunk:

Dla przykładu: parę tygodniu temu przeglądałem aktualny scenariusz i myślę sobie: to jest świetne, to też jest świetne, a przy okazji ten człowiek jest już martwy. Cały czas musimy się wymieniać takimi informacjami, pracujemy bardzo ciężko nad zachowaniem chronologii i następstw wydarzeń. Chcemy aby ludzie mieli poczucie, że to jest spójne uniwersum.

Zobacz: Cyberpunk 2077 jest inną grą niż to, co zobaczyliśmy na gameplayu

W tej sytuacji chyba nikt nie powinien mieć wątpliwości co do linii czasowej Cyberpunka.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię