Strona głównaWiadomościPracownicy BioWare przyznają, że trwają już prace nad Dragon Age

Pracownicy BioWare przyznają, że trwają już prace nad Dragon Age

Dragon Age to jedna z najbardziej znanych serii RPG. Z pewnością wielu graczy czeka z utęsknieniem na udaną kontynuację. Ich modły zostały wysłuchane. Pracownicy BioWare przyznali, że już trwają prace nad kolejną częścią.

Pierwszym pracownikiem BioWare, który zdradził nieco informacji, był Casey Hudson – głównym deweloper trylogii Mass Effect (nie pracował przy Andromedzie). Na Twitterze napisał on, że w tym momencie zespół skupia się przede wszystkim na historii i bohaterach:

– Czytam wiele opinii na temat Dragon Age i myślę, że odetchniecie z ulgą gdy zobaczycie, nad czym pracuje zespół. Skupiamy się na historii i bohaterach. Jest za wcześnie, aby mówić o szczegółach, ale mowa o grze, w której historia będzie kontynuowana nawet po zakończeniu głównego wątku  – napisał Casey Hudson.

Kilka godzin później swoje cztery grosze wrzucił Mark Durrah – producent Dragon Age: Inkwizycja, który dodał, że aktualnie trwają prace zarówno nad Dragon Age, jak i Anthem:

– Jestem w połowie mojej wycieczki do Barcelony. Jestem tutaj, aby pokazać Anthem. Jestem producentem obu gier – Anthem i Dragon Age. Są ludzie, którzy mocno pracują nad obiema markami i już nie mogę się doczekać momentu, w którym będę mógł zdradzić coś więcej – napisał Mark Durrah.

Co nam to mówi? Najprawdopodobniej jeszcze wiele miesięcy do premiery Dragon Age. Póki co BioWare musi uporać się z opóźnieniami związanymi z Anthem. Według najnowszych informacji premiera została przełożona na 2019 rok. Nie ma szans, aby Dragon Age zadebiutował wcześniej, więc gry należy spodziewać się najwcześniej w drugiej połowie przyszłego roku.

Źródło: TechSpot

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię