Strona głównaGryAktualnościPlayStation 4 otrzyma w przyszłym roku multiplayerowego Predatora

PlayStation 4 otrzyma w przyszłym roku multiplayerowego Predatora

Fani PlayStation czekają już na nową konsolę japońskiego koncernu, ale na PS4 nadal nie przestają wychodzić ciekawe tytuły. Kolejnym będzie gra z Predatorem w roli głównej – Predator: Hunting Grounds. Jednak nie będzie to tytuł dla miłośników singleplayer.

Predator: Hunting Grounds na PS4 ma być grą typu “competitive multiplayer” i choć jest jeszcze we wczesnej fazie rozwoju to jej premiera jest zapowiadana już na 2020 rok. Jej twórcy, studio IllFonic, twórcy “Piątku 13tego” mówią o sobie jako o wiernych fanach filmowego Predatora z 1987 roku.

Zobacz: Predator kontra… Święty Mikołaj

W Predator: Hunting Ground grupa graczy wciela się w rolę żołnierzy, kontrolujących całe uzbrojenie i wykonujących misje paramilitarne, a jeden gracz staje się Predatorem. Czyli niemal dokładnie tak jak w filmie. Studio IllFonic ściśle współpracuje zarówno z Sony, jak i 20th Century Fox – właścicielami praw do marki. I zdaniem autorów współpraca ta układa się bardzo dobrze. Jej efektem ma być wiele niespodzianek dla fanów Predatora po premierze gry.

Poniżej możecie się zapoznać z oficjalnym trailerem gry:

Jak Wam się podoba perspektywa kolejnego spotkania z kosmicznym myśliwym?

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Zbigniew Pławecki
Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię