Strona głównaWiadomościRozrywkaSiostry Wachowskie pracują nad nowym filmem z cyklu Matrix

Siostry Wachowskie pracują nad nowym filmem z cyklu Matrix

Wygląda na to, że po kilkunastu długich latach od premiery ostatniej części zobaczymy czwartą odsłonę filmu Matrix. O takich planach przebąkiwano już kilkukrotnie, ale bez szczegółów, a większość informacji była tylko pobożnymi życzeniami. Teraz w końcu dostajemy “potwierdzone info”.

Informacje o pracach nad kontynuacją serii zdradził Chad Stahelski, który pracował wcześniej przy serii jako koordynator scen kaskaderskich. Chad aktualnie jest reżyserem filmu John Wick 3. 

Zobacz: Pierwszy zwiastun Sonic the Hedgehog, czy to jakiś koszmar?

Oto co powiedział zapytany o 4. część Matrixa:

“Jestem ogromnie podekscytowany, że siostry Wachowskie (przeszły operacje zmiany płci po premierze 3. częsci Matrixa – dop. autor) pracują przy nowym Matrixie, a jednocześnie rozszerzają jego formułę. Jeśli osiągną swój poprzedni poziom, wystarczy, że raz do mnie zadzwonią, a znów podejmę z nimi współpracę nad scenami kaskaderskimi. Jestem gotów zostawić wszystko by brać w tym udział.”

Zobacz: Bethesa całkowicie odcina się od filmowego Dooma i nie ma czemu się dziwić

Nie wiadomo póki co czy Lilly i Lana Wachowski będą reżyserować nowego Matrixa, czy będą tylko jego producentkami. Niezależnie od ich roli, 4. część serii może być kolejnym kinowym hitem. Pójdziecie do kina?

 

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię