Strona głównaWiadomościHardwarePredator Triton 900 - wielofunkcyjna bestia do gier za astronomiczną kwotę

Predator Triton 900 – wielofunkcyjna bestia do gier za astronomiczną kwotę

Jeśli macie mnóstwo nadprogramowej gotówki i chcielibyście się pochwalić przed znajomymi laptopem, który zawiera kilka nowatorskich rozwiązań, Predator Triton 900 jest wyborem dla Was.

Na pokładzie Tritona 900 znajduje się karta graficzna NVIDIA GeForce RTX 2080, który połączono z 17-calowym ekranem IPS o rozdzielczości 4K i częstotliwością odświeżania na poziomie 144 Hz. Ponadto całość oparto o procesor Intel Core i7 9. generacji, dyski SSD PCIe RAID i do 32 GB pamięci DDR4. 

Zobacz: Acer Predator Helios 500 – test gamingowego laptopa dużego kalibru

Zatrzymajmy się na chwilę przy ekranie, bo to on jest największą nowością laptopa. Wyposażono go w zawiasy Ezel Aero Hinge, wykonane w technologii CNC. Pozwalają one przełączać ekran w jeden z czterech trybów: wyświetlania, grania w gry na ekranie dotykowym, laptopa oraz tryb stand – dzięki któremu Triton 900 staje się tabletem do grania.

Tryb grania w gry na ekranie dotykowym pozwala ustawić ekran pod dowolnym kątem, bez wpływu na jakość wyświetlanego obrazu. Przy takiej ilości opcji konfiguracyjnych każdy powinien znaleźć coś dla siebie. Laptopa można podłączyć do 3 ekranów zewnętrznych dzięki dwóm portom HDMI 2.0, DisplayPort oraz USB-C Thunderbolt 3.

Zadbano również o odpowiednie chłodzenie – wentylatory AeroBlade 3D i technologię Coolboost. Szybkość wentylatorów zmienia się tam dynamicznie, w zależności od sytuacji. Całości dopełniają – podświetlenie RGB, przycisk makro i panel obsługujący tryby dotykowy i klawiatury numerycznej.

Na koniec największy minus tego modelu – cena. Acer wycenił to cacko na 19999 PLN. Dużo, jak za taką konfigurację?

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię