Strona głównaWiadomościPremiera Batman: The Enemy Within już 8 sierpnia

Premiera Batman: The Enemy Within już 8 sierpnia

Telltale Games opublikowało przed chwilą informację o premierze kolejnych przygód człowieka-nietoperza. Nowy zwiastun zdradza, kto tym razem będzie terroryzować mieszkańców Gotham City.

Kreskówkowa seria gier od studia Telltale Games nosi znamiona pierwowzorów. Perfekcyjnie przenoszą komiksowy klimat do świata wirtualnego, dlatego z niecierpliwością czekamy na każde nowe sezony. Zapowiedziane przez twórców kontynuacje serii The Walking Dead i The Wolf Among Us były poezją dla naszych myszek i klawiatur. Podobne emocje wzbudziła w nas wieść o drugiej części przygód Batmana (Batman: The Enemy Within), która już za moment zadebiutuje na wszystkich platformach.

Koleje losu ikonicznego bohatera będziemy śledzić od 8 sierpnia. Aczkolwiek nie tylko Batman znajdzie się na pierwszym planie. W trakcie rozgrywki lepiej poznamy jego ludzką stronę i arcyprzeciwników. W pierwszym odcinku zatytułowanym Enigma, miasto Gotham ponownie znajdzie się w kręgu zainteresowań złoczyńców, a na czele stawki będzie nie kto inny, a człowiek-zagadka. Zapraszamy do obejrzenia premierowej zajawki.

 

Telltale Games wreszcie wysłuchało naszych modlitw, zapewniając dłuższą zabawę we wszystkich odcinkach najnowszego sezonu. Na przejście pojedynczych epizodów będziemy potrzebować ponad dwie godziny, co w porównaniu do poprzednich odsłon (1,5-2 h) wygląda to naprawdę zachęcająco. Nerwowo wypatrujemy już na niebie rozświetlonego znaku nietoperza, który będzie widoczny z okna już we wtorek.

Źródło: comingsoon.net

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Grzegorz Rosa
Redaktor, szef działów gry i audio

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię