Strona głównaEsportCounter-StrikeProducent Łomży szuka esportowych talentów

Producent Łomży szuka esportowych talentów

Kto z obserwujących IEM Katowice 2019 nie chciałby samemu spróbować kariery profesjonalnego gracza? Dzięki oryginalnemu pomysłowi producenta Łomży (tak, piwa, tego 0% oczywiście 😉 ) teraz i Wy będziecie mieli taką okazję.

Firma, która niedawno została sponsorem organizacji AGO Esports, startuje z cyklem turniejów CS:GO pod nazwą Łomża Zero Esport Tour. Turniej podzielony będzie na trzy części, po dwa etapy w każdej z nich. Drugi etap każdej części to LAN, zorganizowany w jednym z kin sieci Helios – w Poznaniu, Gdańsku oraz w Warszawie. Na końcu zorganizowany zostanie wielki finał. Najbliższe rozgrywki startują online 7 czerwca, a ich finał odbędzie się w dniach od 24 do 26 czerwca.

Zobacz: Piłkarska Ekstraklasa startuje z regularnymi rozgrywkami esportowymi

Drużyna, która okaże się najlepsza na koniec całego cyklu, podpisze kontrakt, dzięki któremu zyska kompletną pomoc w dalszym rozwoju. Chodzi tu m.in. o zarządzanie wizerunkiem, możliwość trenowania i wyjazdy na bootcampy. Informacje dla zainteresowanych udziałem w cyklu zorganizowanym przez Łomżę znajdziecie tutaj.

Kto planuje wziąć udział?

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię