Strona głównaWiadomościRozrywkaPrzyjaciele – są szanse na odcinek specjalny ze wszystkimi gwiazdami serialu

Przyjaciele – są szanse na odcinek specjalny ze wszystkimi gwiazdami serialu

Przyjaciele to jeden z najpopularniejszych seriali komediowych. Chociaż ostatni odcinek swoją premierę miał w 2004 roku to seria nadal przynosi ponad cieszy się ogromną popularnością. Teraz pojawia się szansa na specjalny odcinek po latach z udziałem wszystkich gwiazd serialu.

Według sprawdzonego źródła serwisu The Hollywood Reporter – HBO Max rozważa możliwość nakręcenia specjalnego odcinka serialu Przyjaciele, w którym wezmą udział wszyscy głowni bohaterowie sitcomu. W produkcję odcinka mają być zaangażowani również twórcy serialu Marta Kauffman i David Crane.

Zobacz: Wiedźmin – mnóstwo nowych zdjęć z serialu Netflixa

Fani serialu nie powinni jednak cieszyć się przedwcześnie, według przekazanych informacji ostateczna umowa jest jeszcze daleka od realizacji. Umowy z obsadą i twórcami nie zostały jeszcze sfinalizowane. Co więcej, po podpisaniu umów, twórcy musieliby wstrzelić się z produkcją w napięty harmonogram wszystkich aktorów. Cały projekt stoi na razie na bardzo słabych fundamentach, jak wszelkie tego typu akcje w Hollywood.

Zobacz: Film Uncharted – wkrótce rozpoczną się zdjęcia

Kauffman i Crane od dawna mówili, że na ma mowy o wznowieniu produkcji, jednak odcinek specjalny to jednorazowa akcja. W październiku Jennifer Aniston w programie Ellen Degeneres przyznała, że trwa produkcja czegoś nowego dla „Przyjaciół”.

Według informacji z 2015 serial nadal przynosi ponad 1 miliard zysków rocznie. Aktorzy w ramach 2-procentowych tantiem rok rocznie zarabiają po 20 milionów dolarów. Jesteście fanami serialu i chcielibyście zobaczyć nowy odcinek? Dajcie znać w komentarzach.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię