Strona głównaWiadomościHardwareUsunięta scena z Avengers: Endgame pokazuje starszą córkę Iron-Mana

Usunięta scena z Avengers: Endgame pokazuje starszą córkę Iron-Mana

Katherine Langford – gwiazda serialu 13 Powodów – nagrała scenę do filmu Avengers: Endgame. Niestety, finalnie została ona usunięta, a aktorka nigdy nie zdradziła, o co dokładnie chodziło. Ale w końcu wiemy i nawet możemy tę scenę obejrzeć.

Już wcześniej wiedzieliśmy, że Katherine Langford nagrała scenę do filmu Avengers: Endgame. Młoda aktorka wcieliła się w starszą wersję córki Tonyego Starka, czyli Morgan Stark. Jednak scena finalnie nie trafiła do filmu, bo twórcy uznali ją za zbędną. Nie oznacza to jednak, że przepadła na zawsze. Wręcz przeciwnie. Premiera usługi Disney+ sprawiła, że mamy okazję obejrzeć, co nastoletnia Morgana miała do powiedzenia swojemu ojcu.

Zobacz: The Eternals – wyciekły zdjęcia z planu kolejnego filmu Marvela

Scena dostępna jest w dodatkach do Endgame na platformie Disney+. UWAGA SPOJLERY! Możemy w niej zobaczyć, jak chwilę przed śmiercią Tony Stark wchodzi w dziwny, metafizyczny stan. Wtedy dostrzega nastoletnią dziewczynę o imieniu Morgan. Dopiero po chwili orientuje się, że to jego córka. Dziewczyna mówi mu, że u niej wszystko w porządku i jest dumna ze swojego ojca. Dodaje także, że go bardzo kocha. W odpowiedzi Iron-Man pochyla się, całuje ją w policzek i mówi:

– Kocham Cię 3000!

Czemu scena finalnie nie trafiła do filmu? Joe i Anthony Russo zdradzili, że nie czuli emocjonalnego powiązania z nastoletnią Morgan. Scena miała pokazać, że córka mu wybaczyła, aby mógł odejść w spokoju. Jednak sprawiała wrażenie wciśniętej na siłę i dlatego z niej zrezygnowali. Nie oznacza to, że nie zobaczymy już Katherine Langford w roli Morgany. Kto wie, może młoda aktorka w przyszłości ponownie wcieli się w Morgan Stark i sama dołączy do grona bohaterów.

Zobacz: Filmowy Spider-Man spotka Venoma – szykuje się wielki pojedynek

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Damian Jaroszewski
Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię