Strona głównaKonsolePS5 – jak rozwiązać problem błędu kolejki pobierania?

PS5 – jak rozwiązać problem błędu kolejki pobierania?

Sony opublikowało rozwiązanie jak poradzić sobie z problemem błędu kolejki pobierania na konsoli PS5. Nie będzie potrzeby przywracania ustawień fabrycznych konsoli!

PS5 cierpi na z powodu błędu, który powoduje, że gry i aplikacje przechodzą w tryb kolejkowania do pobierania lub wyskakuje błąd. Dotychczas jedyną opcją było przywrócenie konsoli do ustawień fabrycznych. Na szczęście Sony na swoim koncie Ask PlayStation opublikowało rozwiązanie, które oszczędzi nam kłopotu.

Zobacz: League of Legends – patch 10.25 wzmocni słabsze postaci

Zgodnie z informacjami w pierwszej kolejności musimy pobrać najnowszą aktualizację do konsoli. Potem uruchamiamy ją w trybie awaryjnym i odbudowujemy bazę danych. Aby uruchomić PS5 w trybie awaryjnym należy wyłączyć całkowicie konsolę a następnie włączyć trzymając przycisk zasilania przez siedem sekund, aż pojawią się dwa sygnały dźwiękowe.

Chociaż nie jest jasne czy ta metoda rozwiązuje problem dla wszystkich, to jasne jest, że w większości przypadków to pomaga. Co więcej, biorąc pod uwagę, że teraz nie ma konieczności przywracania ustawień fabrycznych jest to zdecydowanie lepsze rozwiązanie.

Niejasnym pozostaje czy aktualizacja systemu zwyczajnie pozwala na odbudowę bazy danych w celu naprawienia problemu, czy zwyczajnie rozwiązała możliwość wyskakiwania błędu i kolejkowania. Sony pozostawiło to bez komentarza.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Sourcetwitter
SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię