Strona głównaKonsolePS5 z napędem za mniej niż 2000 złotych? Tak!

PS5 z napędem za mniej niż 2000 złotych? Tak!

Jest okazja żeby skorzystać z prawdziwego cebula deal. Dzięki Amazom Prime Day macie możliwość kupienia PS5 z napędem za 1994 złote. Co trzeba zrobić?

Jeżeli chcieliście kupić PS5 z napędem, ale nie przepłacać za konsolę to teraz macie ku temu doskonałą okazję. Dziś wystartował Amazon Prime Day i do jutra macie możliwość kupienia konsoli w zaskakująco niskiej cenie. Co trzeba zrobić?

Promocja obowiązuje w hiszpańskim sklepie, więc trzeba znać hiszpański albo skorzystać z pomocy wujka google i translatora. Jeżeli już macie polskie konto z Prime to logujecie się zatwierdzacie sprzedaż z darmową przesyłką do Polski. Jeżeli jeszcze konta nie macie to wchodzicie na stronę amazon.pl, zakładacie konto i aktywujecie bezpłatny 30-dniowy Prime, a dalej to tak jak wyżej.

Oferta na konsole ważna jest do juta. Szczegóły TUTAJ.

Amazon umożliwia wysyłkę do Polski, ale jeżeli będziecie kupować jedocześnie Prime na hiszpańskiej stronie to będziecie musieli podać lokalny adres. A jeżeli jeszcze chcielibyście rozbudować nieco konsolę o większy dysk to z pewnością przyda się to TEN link.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię