Strona głównaKonsolePSVR2 pojawi się później niż zakładano?

PSVR2 pojawi się później niż zakładano?

Fani PlayStation czekają na kolejne doniesienia na temat nowej wersji gogli wirtualnej rzeczywistości PSVR2. Wiemy jak mogą wyglądać, ale nadal nie wiadomo kiedy trafią do sprzedaży. Jednak pojawiają się pewne przecieki na ten temat.

Według niektórych przecieków, nowe szczegóły o PSVR2 mamy poznać już niedługo. Sony przygotowuje nową prezentację, w trakcie której poznamy datę premiery. Wydaje się to być tym bardziej prawdopodobne, że niedawno zobaczyliśmy całą masę gier dedykowanych temu urządzeniu.

Zobacz: Horizon Call of the Mountain pierwszą grą Sony na PSVR2

Według jednego z informatorów, gogle mają pojawić się w sklepach na początku 2023 roku. Informacja ta pochodzi od człowieka, który współpracuje ze szwedzkim oddziałem PlayStation. Pewnie dlatego, zniknęła równie szybko jak się pojawiła.

PSVR2

Jeśli informacje z przecieku są prawdziwe, oznacza to pewne przesunięcie względem wcześniej zakładanej daty premiery – gracze spodziewali się, że PSVR2 trafić na rynek jeszcze w tym roku. Z drugiej strony – kiedy się tak blisko współpracuje z tak wielką firmą, publikowanie tak ważnych informacji wydaje się być mało rozsądnym posunięciem…

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourceSony
Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię