Strona głównaGryW końcu! W PUBG pojawi się system rankingowy, wybór map i wiele...

W końcu! W PUBG pojawi się system rankingowy, wybór map i wiele więcej

Wiele osób na to czekało. W PlayerUnknown’s Battlegrounds w końcu pojawi się system rankingowy. Ale to nie jedyna zmiana. Twórcy przygotowali bardzo długą listę modyfikacji, która udowadnia, że wzięli się ostro do roboty. Co jeszcze się zmieni?

Najważniejsza zmiana to wprowadzenie systemu rankingowego. Już wkrótce wszyscy miłośnicy PUBG będą otrzymywać punkty, które przełożą się na ich rangę. W sumie ma być 7 oznaczeń: od najgorszej, czyli Bronze do najlepszej, czyli Grandmaster. Rangi będą zależne oczywiście od osiągnięć w grze. Im lepiej będziemy sobie radzić, tym wyższe oznaczenie otrzymamy.

Ale to nie jedyna zmiana. PUBG Corp. zdecydowali się też odświeżyć interfejs gry, a przede wszystkim ekran ze statystykami. Gry tylko aktualizacja zostanie opublikowana, uzyskamy dostęp do bardziej szczegółowych osiągnięć, np. K/D Ratio, średnio zadawanych obrażeń na grę i wielu innych.

Zobacz także: Zestawienie najlepszych gier Battle Royale

Poza tym zmieni się też interfejs granatów i sposobów leczenia. Po wciśnięciu klawisza „G” naszym oczom ukaże się menu kołowe z możliwością szybkiego wybrania interesującego nas granatu. Podobnie będzie w przypadku przedmiotów do leczenia, które dostępne będą pod tyldą (~).

Kolejna zmiana to coś, czego gracze domagali się już od pewnego czasu. Mowa o przywróceniu możliwości wyboru mapy. Oprócz tego PUBG pozwoli na wybór szybkiego dołączenia do rozgrywki. Z kolei miłośnicy skórek ucieszą się z powodu nowej funkcji wymiany 10 skinów na 1, ale rzadszy. Będzie to działać mniej więcej tak, jak podpisywanie kontaktów w CS:GO.

Pełną listę zmian znajdziecie na oficjalnej stronie PUBG na Steamie. Póki co aktualizacja jest dostępna na serwerach testowych, ale wkrótce trafi do pełnej wersji gry.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię