Strona głównaMobileAktualnościPUBG Mobile – aktualizacja 1.0 i 2 miliony do wygrania

PUBG Mobile – aktualizacja 1.0 i 2 miliony do wygrania

Walka pomiędzy Apple i Epic mogła przyćmić wszystko. Tymczasem Mobilna wersja PUBG otrzymuje aktualizację wielką aktualizację 1.0. Co więcej, do wygrania będzie także 2 miliony dolarów. Szczegóły poniżej.

PUBG na konsolach oraz PC od pewnego czasu kryje się w cieniu. Jednak mobilna wersja aplikacji nadal jest najpopularniejszym Battle Royale. Teraz deweloperzy zapowiadają aktualizację oznaczoną numerem 1.0, która ma zostać udostępniona 8 września. Wraz z nią podniesiona zostanie wydajność gry i nie tylko. Zmiany zostaną wprowadzone na krótko przed turniejem, w którym do zgarnięcia jest łącznie 2 miliony dolarów.

PUBG

Zobacz: Karty graficzne GeForce RTX 3000 z nowym standardem zasilania

Według ekipy PUBG Mobile, aktualizacja spowoduje ponad 30% wzrost liczby klatek na sekundę i 76% spadek opóźnienia, w zależności od urządzenia gracza. Gra otrzyma także szereg zmian wizualnych i projektowych, w tym ulepszenia głównego ekranu lobby oraz przeprojektowanie większości ruchów w grze.

Cząsteczki, dym, podmuchy powietrza, błyski z lufy i dodatkowa interakcja z lunetą sprawią, ze każdy strzał będzie bardziej realistyczny. Ulepszenia systemu oświetlenia i jakości tekstur ożywią roślinność, niebo i wodę. Modele i jakość tekstur również przejdą zmiany, aby zapewnić bardziej realistyczne rażenia w wysokiej jakości.

Listopada to także start e-sportowej rywalizacji PUBG Mobile. Startujemy od Ligi Światowej i Mistrzostw Świata, czyli PUBG Mobile Global Championship. Impreza gromadzi profesjonalnych graczy z obu Ameryk, Europy, Azji, Bliskiego Wschodu i Chin. Gracze będą walczyć o pulę nagród wynoszącą 2 miliony dolarów.

Ze względu na globalną pandemię PMGC Season Zero może odbyć się bez udziału publiczności, ale jeśli będzie to bezpiecznie liga rozpocznie się pod koniec listopada w wielu studiach.

PUBG Mobile zostało pobrane przez ponad 600 milionów graczy z czego 50 milionów bierze aktywny udział w grze. Chiny mają osobnego klienta gry o nazwie Game for Peace, stworzonego tak, aby obejść cenzurę. Z tej wersji gry korzysta 150 milionów graczy

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię