Strona głównaKonsolePUBG: Mobilna wersja gry pełna zombiaków z Resident Evil 2

PUBG: Mobilna wersja gry pełna zombiaków z Resident Evil 2

W mobilnej wersji PUBG rozpoczęło się wydarzenie Resident Evil 2 promujące tytuł Capcomu na smartfonach. Mapa PUBG została opanowana przez hordy zombie.

Zarówno PUBG Mobile jak i Resident Evil 2 to wielkie tytuły, które mają swoją rzeszę fanów. Mobilna wersja PUBG od momentu wydania w lutym 2018 na iOS i Android zarobiła ponad 100 milionów dolarów. Remake Resident Evil 2, którego recenzję możecie przeczytać na naszej stronie, pojawił się 25 stycznia i w pierwszym tygodniu trafił do 3 milionów graczy. Ten nietypowy crossover obu tytułów ma zachęcić fanów PUBG do zagrania w Resident Evil 2 oraz skusić fanów Residenta do zagrania w PUBG.

Zobacz: Resident Evil 2 z widokiem FPS. Nie bałeś się rozgrywki? Spróbuj tego

W tym czasowym wydarzeniu pojawia się nowy tryb gry Survive till Dawn. Są to 30 minutowe mecze dla 60 graczy. Jest to typowa rozgrywka battle royale wzbogacona o hordy zombie, które również stanowią wielkie zagrożenie dla gracza. Część modeli zombie pochodzi bezpośrednio z Resident Evil, reszta została stworzona bezpośrednio przez deweloperów PUBG.

Survive till Dawn rozpoczyna się w ciągu dnia, wraz z czasem robi się coraz ciemniej, przez co zombie robią się coraz bardziej agresywne i coraz ciężej je zabić. W tyrybie tym do oblokowania mamy skórki i kostiumy z postaciami z Resident Evil 2 w tym także Leona i Clarie. Ta ostatnia jednak jest w pełni ubrana.

 

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię