Strona głównaKonsolePUBG na PS4 za niecały miesiąc

PUBG na PS4 za niecały miesiąc

Stało się! Sony oficjalnie potwierdziło wydanie PUBG na PlayStation 4. W tej wersji gry będziemy mogli zdobyć strój Nathana Drake’a oraz plecak Ellie. Szczegóły w tym artykule.

Już od kilku tygodni pojawiały się przecieki i wskazówki sugerujące, że wkrótce na PS4 zawita PUBG. Teraz nie musimy się już domyślać i spekulować, Sony oficjalnie potwierdziło wydanie gry oraz zdradziło kilka ciekawych szczegółów na temat zawartości pudełek zarówno tych fizycznych jak i wirtualnych.

Zobacz także: Fortnite jedną z pierwszych gier na Xboxa ze wsparciem dla myszy i klawiatury

Premiera PlayerUnknown’s Battlegrounds w wersji na PlayStation 4 odbędzie się już 7 grudnia. Gra w przedsprzedaży jest już dostępna na PS Store w cenie ok. 120 złotych. Wraz z nią otrzymamy dostęp do trzech map: Erangel, Miramar oraz Sanhok. Ponadto już od dnia premiery będziemy mieli również dostęp do rankingów, pucharów oraz wielu innych funkcji.

Do wyboru dostajemy cztery wersje PUBG:

  • Pudełkowa – zawierająca tylko grę w pudełku.
  • Looter’s Digital Edition – zawierająca grę w wersji cyfrowej.
  • Survivor’s Digital Edition – w której znajdziemy grę oraz Vikendi Event Pass, 2,300 G-Coin Pack i 20,000 BP.
  • Champion’s Digital Edition – w której znajdziemy grę oraz Vikendi Event Pass, 6,000 G-Coin Pack i 20,000 BP.

Jeżeli zdecydujecie się na przedpremierowe zamówienie, jako bonus otrzymacie strój Nathana Drake’a, plecak Ellie z The Last of Us, awatar dla konta PSN oraz motyw dla PS4.

Poniżej trailer:

Z jednej strony wiadomość cieszy, z drugiej pozostaje zapytać dlaczego tak długo i czy po takim czasie jest jeszcze sens… Chyba, że jest to próba ratowania gry przed całkowitą śmiercią. Według ostatnich danych w ciągu roku PUBG stracił 72% graczy.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię