Strona głównaKonsoleRatchet & Clank: Rift Apart znamy datę premiery oraz cenę

Ratchet & Clank: Rift Apart znamy datę premiery oraz cenę

Sony potwierdziło datę premiery Ratchet & Clank: Rift Apart. Gra będzie dostępna wyłącznie na konsole PS5, poznaliśmy także jej cenę.

Mamy dwie złe wiadomości dla fanów serii Ratchet & Clank, pierwsza jest taka, że premiera gry zaplanowana jest na 11 czerwca. Zatem będzie trzeba jeszcze poczekać na możliwość grania. Druga dotyczy graczy, którym nie udało się jeszcze kupić konsoli nowej generacji. Ratchet & Clank: Rift Apart będzie dostępny jako gra ekskluzywna na PS5.

Zobacz: Windows 10 w lutym otrzymuje dużą paczkę aktualizacji i naprawia błąd DirectX 12

Na półki sklepowe trafią dwie wersje gry. Wydanie standardowe dostępne będzie za 339 złotych, natomiast wersja „Deluxe” wyceniona jest na 389 złotych. W wydaniu tym znajdziemy:

  • Ratchet & Clank: Rift Apart
  • Pięć zestawów pancerza
  • Pakiet naklejek do trybu fotograficzne
  • 20 szt. rarytanium
  • Cyfrowa ścieżka dźwiękowa
  • Cyfrowy artbook

Ratchet & Clank: Rift Ratchet & Clank: Rift

Deweloperzy potwierdzili, że będzie to samodzielna historia. Dzięki temu gracze, którzy nie mieli jeszcze styczności z serią bez problemu odnajdą się w tym świecie. Z kolei wieloletni fani mają znaleźć wiele powiązań do poprzednich części.

Co więcej, zamawiając grę przedpremierowo Insomniac Games dorzuci strój Carbonox z Ratchet & Clank: Going Commando (2003) oraz wcześniej odblokujecie retro-blaster z Ratchet & Clank (2016). Strój dzięki ray tracingowi będzie odbijał refleksy świetlne w czasie rzeczywistym.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię