Strona głównaWiadomościHardwareRazer buduje toster dla graczy. Serio!

Razer buduje toster dla graczy. Serio!

Razer to firma, która powinna być znana każdemu graczowi. Produkują akcesoria gamingowe, laptopy, a ostatnio nawet monitory i smartfony dla miłośników gier. Wkrótce portfolio powiększy się o sprzęt AGD, a konkretnie to toster.

Sprawa tostera marki Razer sięga jeszcze 2013 roku, gdy jeden z fanów zażartował do prezesa firmy – Min-Liang Tana, że powinni wyprodukować toster. W odpowiedzi usłyszał, że taki już powstał (był to żart). Temat został podłapany przez Marka Withersa, innego fana marki, który zaczął niemal gnębić Tana. Ostatecznie stanęło na tym, że toster powstanie jeśli na facebooku strona Razer Toaster zdobędzie milion like’ów. I tak mijały kolejne lata. W 2016 roku Razer wykorzystał nawet toster jako kawał na Prima Aprilis, ale tak naprawdę, to sprzęt nigdy nie powstał.

Aż w końcu fanpage Razera na Facebooku kilka dni temu dobił do miliona fanów, przynajmniej według przelicznika samego Min-Liang Tana, który przyjął, że każdy tatuaż z tosterem to odpowiednik 100 tys. polubień. A że taki tatuaż ma już 12 osób, to uznał on, że warunek o milionie like’ów został spełniony. To oznacza, że Razer Toaster powstanie. Zostało to oficjalnie zapowiedziane przez prezesa firmy!

– Cóż mogę powiedzieć. Oficjalnie polubiłem ich fanpage i mam zamiar stworzyć zespół projektantów i inżynierów. Pewnie potrwa to kilka lat, ale będę Was informował o postępach. Toster Razer dla miłośników tosterów Razer przez miłośników tosterów Razer – napisał na Facebooku Min-Liang Tan, prezes i jeden z założycieli marki Razer.

Na ten moment nie wiemy zbyt wiele na temat urządzenia, poza tym, że… będzie tosterem. Na pewno możemy spodziewać się oświetlenia RGB LED, bo przecież będzie to sprzęt dla graczy!

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię