Strona główna Konsole Red Dead Redemption 2 – Arthur mówił do konia zbyt intymnie. Wszystkie...

Red Dead Redemption 2 – Arthur mówił do konia zbyt intymnie. Wszystkie kwestie trzeba było nagrywać ponownie

Choć od premiery red Dead Redemption 2 upłynęło już sporo wody w rzece, to twórcy nadal nas zaskakują ciekawymi informacjami. Tym razem Roger Clark, podkładający głos pod postać Arthura Morgana przyznał, że wszystkie kwestie wypowiedziane do konia musiał nagrywać ponownie. Pierwotne nagrania brzmiały zbyt intymnie.

Produkcja gier komputerowych obecnie coraz mniej różni się od produkcji filmów kinowych. Do pracy zatrudniani są profesjonalni aktorzy, którzy nagrywają wszystkie dialogi i odgrywają wiele scen z gry w obecności kamer przechwytujących ruch. Wszystko to po to, aby jak najwierniej odtworzyć animację postaci w grze. Czasami jednak i profesjonalistom może pójść coś nie tak lub ostateczny materiał nie jest taki jakiego oczekiwano.

Zobacz: Wzmianka o Red Dead Redemption 2 znaleziona na stronie Social Club

Podobna sytuacja miała miejsce podczas produkcji Red Dead Redemption 2 a konkretniej podczas nagrywania kwestii jakie główny bohater wypowiada do swojego konia. Podczas panelu MomoCon Roger Clark opowiedział jak to wyglądało.

Myślę, że spędziłem jakieś dwa dni w pokoju nagrań, tworząc [kwestie wypowiadane do konia]. W grę wchodziło to czy mówię do klaczy czy ogiera. Dodatkowo, jeżeli masz czwarty poziom więzi, usłyszysz inne dialogi niż w przypadku pierwszego poziomu, gdy bohater nie mówi tak czule.

Nagrałem to, a potem, za kilka tygodni wróciłem,. Wtedy jeden z naszych wspaniałych asystentów reżysera, Gethin Aldous, mówi: Rog, musimy nagrać te kwestie z koniem jeszcze raz. Pytam: Czemu?. Cóż jest zbyt intymnie. Sprawia wrażenie jakbyś nie mówił do konia. Mówię: Co masz namyśli? I wtedy odtworzył mi nagrania.

Zobacz: Soundtrack Red Dead Redemption 2 pojawi się jeszcze tego lata

Clark twierdzi, że kwestie brzmiały jakby starał się poderwać konia. Próbkę możecie usłyszeć w materiale ok 16:30.

Nie wiem jak dla Was, ale dla mnie to brzmi zdecydowanie jak dużo późniejszy etap zażyłości niż próba podrywu. Nic więc dziwnego, że aktor bardzo chętnie przystał na propozycję ponownego nagrania.

Red Dead Redemption 2 trafiło na PS4 oraz Xbox One 26 października 2018. Gra powinna również trafić na PC, ale nadal nie jest znana data premiery gry.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię

GORĄCE RECENZJE