Strona główna Konsole Red Dead Redemption 2: Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie - czyli gdzie jest...

Red Dead Redemption 2: Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie – czyli gdzie jest Gavin?

- Reklama -

Świat Red Ded Redemption 2 pełen jest łamigłówek, zagadek oraz różnych tajemnic. Jedna z nich dotąd pozostała nierozwiązana. A może Wam uda się odpowiedzieć na pytanie: gdzie jest Gavin?

Gavin to jeden z NPC, który zaginął i jest poszukiwany przez swojego przyjaciela Nigela. Tego drugiego możemy spotkać niemal w każdym zakątku mapy. Zawsze mówi, że on i Gavin rozdzielili się i nie może go znaleźć. W tym miejscu zaczynają się bezowocne poszukiwania.

[UWAGA SPOILERY!]

Na Reddit pojawiło się wiele teorii na temat Gavina. Jedna z nich sugeruje, że jest to w rzeczywistości jedna z osobowości Nigela. Inni uważają, że Gavin jest psem lub koniem, albo w ogóle nie istnieje, bo nie jest wymieniony w napisach końcowych.

Zobacz także: Red Dead Redemption 2 strzeżcie się pociągu widmo

Niektórzy posunęli się nawet do zabicia Nigela, co dało kolejną poszlakę w postaci listu od niejakiego Toma, zaadresowanego do Nigela. Możemy w nim przeczytać pochwały kierowane przez autora do Nigela i Gavina, który wspomina ich wyczyny i określa mianem kowbojów milionerów. Co dziwne Nigel nie wygląda jak milioner.

W liście możemy przeczytać również, że Gavin nigdy nie chwalił się bogactwem w listach, które wysłał do rodziny. List też wspomina o Brianie Gold, który również nie został odnaleziony w grze. Według Toma, Brian powiedział kilka dziwnych rzeczy na temat Nigela. Wielu graczy uważa, że kluczem do odnalezienia Gavina jest tajemniczy Brian. Powstaje kolejny problem jak odnaleźć Briana? Odpowiedź na to pytanie jak na razie zna tylko Rockstar, graczom nie udało się tego jeszcze ustalić. Oczywiście cała sprawa może nie mieć rozwiązania, a wszystko to sposób na zażartowanie z graczy. Możliwe, że cała historia będzie kontynuowana po uruchomieniu Red Dead Online.

Jeżeli natknęliście się na nowe poszlaki w sprawie dajcie znać.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

6 KOMENTARZE

  1. Może być to również nawiązanie do diablo III gdzie znajdujemy staregi jubilera w beczce. Mówi nam on że został zaatakowany przez swojego ucznia Gavina. Po krótkich poszukiwaniach zmajdujemy gavina i zostajemy zmuszeni go zabić

  2. Po zakończeniu gry można spotkać gościa w new austin gdzie dalej szuka gavina, jak z nim porozmawiacie to powie wam że on sam nigdy gavina nie widział, nie wie jak wygląda i nie wie czy wogole istnieje, chyba nie 🙂
    Pozdrawiam

  3. Gavin znajduje się prawdopodobnie w miasteczku Armadillo, po wejściu do sklepu jest jakis dialog ze sprzedawcą, a jak przyjrzymy się potretowi widać tam gościa, który szuka Gavina. Dopiero teraz to odkryłem, jak coś dalej znajdę to napiszę.

  4. Jest pewna poszlaka, wskazanie na mapie potencjalnego miejsca. Znajduje się ono w pobliżu siedziby gangu z rozdział 6, w lewo od Annesburga. Postaram się na ten temat nagrać odcinek na YT.
    pozdrawiam

  5. dawno nie grałem w coś tak dobrego, nie żałuję ani złotówki wydanej na tę grę w media expert, mało to zapłaciłbym ze 3 razy więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię

GORĄCE RECENZJE