Strona główna Gry Aktualności Red Dead Redemption 2 Online otrzyma tryb PvE?

Red Dead Redemption 2 Online otrzyma tryb PvE?

- Reklama -

Najnowsza produkcja Rockstar Games zbiera bardzo wysokie oceny. Ich średnia może być jeszcze wyższa po udostępnieniu trybu sieciowego…

Oficjalna aplikacja z Red Dead Redemption 2 będzie chyba drzazgą w oku jej twórców. Użytkownicy po przejrzeniu kodu źródłowego programu znaleźli informacje zdradzające możliwe plany Rockstar Games. Są tam wzmianki o wersji na PC, a także na urządzenia VR.

Już teraz brzmi to bardzo zachęcająco, ale na tym nie zakończyły się poszukiwania. Wśród milionów linijek kodu znaleziono także wyrazy sugerujące np. występowanie w trybie sieciowym różnych modeli rozgrywek.

_ZN11uiBootstrap27InitializeForRockstarEditorEv
PARAM_netScPrivateSession 0000000002B9A950
PARAM_netScSeamlessPvE 0000000002BEA8AC

Możemy tu zobaczyć znajome nazwy, jak np. PvE, PrivateSession i Rockstar Editor. Są to prawdopodobnie dowody na to, że w chwili debiutu przystawki Online w menu gry pojawi się opcja do stworzenia prywatnego serwera, co pozwoli graczom ustawić reguły gry. Ku uciesze modderów jest szansa na edytor, może choć trochę przypominający Redkit z Wiedźmina 2.

I wreszcie pada tu hasło PvE (Player versus Enemy), co daje nadzieje na wciągający tryb sieciowy, gdzie gracze wspólnie będą mogli zaliczać misje. I kto wie, może dzięki tym elementom Red Dead Redemption 2 utrzyma pierwsze miejsce wśród najchętniej oglądanych streamów z gier na Twitchu.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Grzegorz Rosa
Grzegorz Rosa
Redaktor, szef działów gry i audio

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię

GORĄCE RECENZJE