Strona głównaGryAktualnościRed Dead Redemption sprzedane już w 25 milionach kopii

Red Dead Redemption sprzedane już w 25 milionach kopii

Dobra passa Rockstar trwa w najlepsze.

W maju chwaliliśmy GTA, teraz przyszedł czas na przekroczenie istotnego kamienia milowego przez Red Dead Redemption. Chociaż brakuje mu trochę do 110 milionów kopii sprzedanych przez największy hit Rockstar, 25 milionów to też bardzo imponujący wynik.

Zobacz: Red Dead Redemption 2 – Arthur mówił do konia zbyt intymnie. Wszystkie kwestie trzeba…

Wygląda również na to, że deweloperzy zaczynają odpowiadać na krytykę społeczności odnośnie trybu online w RDR2. Biorąc pod uwagę ostatnie rekordy w GTA Online, Rockstar wie, jak przyciągnąć graczy z powrotem do swoich tytułów. Strauss Zelnich twierdzi, że tego samego możemy spodziewać się po Red Dead Online.

Najpierw multiplayer wyszedł z bety, niedawno dowiedzieliśmy się, że do gry ma zostać wprowadzony system klas… Na pierwszy rzut oka dziki zachód jest dosyć sporym ograniczeniem w porównaniu do szerokiego wachlarza możliwości, jakie stoją przed GTA Online. Może jednak Rockstar faktycznie ma jakiś długoterminowy plan na swój kolejny multiplayer.

Na razie mogą cieszyć się po prostu kolejnymi cyferkami. Sprzedaż Red Dead Redemption rośnie rośnie z kwartału na kwartał, a sądząc po liczbie materiałów w internecie, znajdzie się kilka osób, które chętnie sprawdzą wprowadzane do Online zmiany.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourceGamespot
Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię