Strona głównaKonsoleRed Dead Online – system klas postaci już wkrótce trafi do gry

Red Dead Online – system klas postaci już wkrótce trafi do gry

Rockstar zapowiedział, że do Red Dead Online w jednej z kolejnych aktualizacji wprowadzi system klas postaci. O ile poznaliśmy już dostępne klasy, to nie jest znana data ich udostępnienia.

Jak widać deweloper Red Dead Online dba o to, żeby gracze się nie nudzili i ciągle mieli co robić. W jednej z kolejnych aktualizacji do gry zostanie wprowadzony system klas postaci. Każda z nich ma zapewnić graczom inne bonusy oraz unikalny styl rozgrywki. Dostaniemy również drzewko umiejętności, które będziemy odblokowywali wraz z postępem naszego bohatera. Rockstar zapewnił, że będziemy mogli rozwijać się we wszystkich trzech ścieżkach kariery. Na początek do wyboru dostaniemy trzy klasy.

Zobacz: Red Dead Online: gracze odkryli co jest poza granicami mapy

Red Dead Online

Łowca nagród będzie zajmował się głównie śledzeniem i porywaniem lub zabijaniem wskazanych celów, którymi mogą być NPC oraz inni gracze. Podczas gry będziemy mogli odblokować wzmocnione lasso, którego użyjemy na silniejszych przeciwnikach oraz możliwość używania umiejętności sokole oko zarówno podczas biegu jak i galopu na koniu.

Red Dead Online

Handlarz będzie zbierał surowce i zajmował się produkcją oraz, co może być zaskakujące, handlem. Klasa przygotowana jest głównie jako odskocznia i możliwość spokojnego pogrania i odstresowania się. Handlarze mogą prowadzić własne sklepy w obozach. Wraz z postępem w grze odblokujemy psiego kompana, który będzie strzegł naszego obozu i ostrzegał przed intruzami. Dodatkowo dostaniemy schowek na broń i garnek do gotowania.

Red Dead Online Z kolei kolekcjoner zajmie się poszukiwaniem różnych cennych przedmiotów, takich jak biżuteria, groty strzał i wiele innych. Wszystko będziemy mogli później sprzedać za niemałą sumkę. Wraz z postępem otrzymamy przedmioty, które ułatwią dalsze poszukiwania, lornetę, wykrywacz metalu i lampę dla konia.

Zobacz: Twórcy GTA V unikają płacenia podatków i dostają ogromne wsparcie od rządu

Poza klasami postaci do gry trafi również możliwość zresetowania wyglądu naszej postaci oraz zmiany w sterowaniu. To ma być bardziej intuicyjne. Ponadto zmianie ulegnie odporność na obrażenia, jeżeli gramy bardziej defensywnie. Dokładna data aktualizacji nie jest znana, wiadomo tyle, że ma trafić jeszcze tego lata.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Sourcerockstar
SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię