Strona głównaGryAktualnościResident Evil 2 Remake: Wiemy ile czasu zajmie przejście gry

Resident Evil 2 Remake: Wiemy ile czasu zajmie przejście gry

Już za kilka dni premiera Resident Evil 2 Remake, tymczasem podczas imprezy specjalnej w Dubaju reżyser gry Kazunori Kadoi oraz producent Yoshiaki Hirabayashi potwierdzili ile czasu zajmie przejście fabuły gry. Szczegóły poniżej.

Według przekazanych informacji będziemy potrzebowali 10 godzin gry dla każdej z postaci. Należy jednak pamiętać, że niektóre momenty fabuły są wspólne, co oznacza, że druga gra nie będzie już tak unikalna jak za pierwszym razem. Nie mniej jednak jest to dobra wiadomość, która pozwoli nam poznać historię z perspektywy każdego z bohaterów. I bardzo miło ze strony Capcomu, że jednak stara się urozmaicić grę w ciekawy sposób, a nie tylko dodając kolejne bezsensowne questy.

Zobacz: Resident Evil 2 kolejną grą dotkniętą przez japońską cenzurę

Czekają nas, zatem dwie oddzielne kampanie fabularne. W jednej zagramy Leonem Kennedym, początkującym policjantem, który w dość niefortunny sposób rozpoczyna swój pierwszy dzień w pracy. Drugą historię poznamy dzięki Claire Redfield, która poszukuje swojego brata policjanta w Racoon City. W pewnym momencie obie postacie zaczną współpracować i ten etap fabuły będzie identyczny dla obu z nich, jednak poznanie całej historii zajmie nam prawie 20 godzin.

Premiera Resident Evil 2 Remake już 25 stycznia na PC, PS4 i Xbox One. A jeżeli jesteście bardzo niecierpliwi to możecie zagrać w demo.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię