Strona głównaKonsoleXbox Game Pass - Styczniowa moc atrakcji dla subskrybentów usługi

Xbox Game Pass – Styczniowa moc atrakcji dla subskrybentów usługi

Microsoft ogłosił kolejne tytuły, jakie zostaną udostępnione w ramach usługi Xbox Game Pass w styczniu. Na graczy jak zawsze czekają cztery tytuły, które będą udostępniane już od jutra. Szczegóły poniżej.

Na dobry początek, bo już 17 stycznia, zasiądziemy do We Happy Few w wersji Xbox One X Enhanced. Jest to przygodówka osadzona w retro-futurystycznej Anglii lat sześćdziesiątych dwudziestego wieku. Akcja gry toczy się w miasteczku Wellington Wells, którego mieszkańcy ćpają na potęgę. Trójka głównych bohaterów przeciwstawia się systemowi i próbuje żyć po swojemu, co nie podoba się nadzorcy i innym mieszkańcom. Na graczy czekają tony absurdalnego humoru i dużo śmiechu, jednak sama gra porusza bardzo poważne kwestie.

Zobacz: Nowy Xbox Maverick ma być jeszcze tańszą wersją Xbox One S

Jeżeli wolicie nieco lżejsze klimaty to Lego Movie Videogame powinno przypaść Wam do gustu. Tytuł również zostanie udostępniony 17 stycznia. W grze wcielamy się w Emmeta, zwyczajnego gościa w świecie LEGO, który dziwnym zbiegiem okoliczności zostaje błędnie zidentyfikowany, jako ten, który uratuje świat. Na graczy czeka dużo dobrej zabawy i wiele nieoczekiwanych zwrotów akcji.

A 24 stycznia wpada kolejny tytuł, którym jest Środziemie: Cień Mordoru. Talion strażnik Gondoru wraz z rodziną zostaje brutalnie zamordowany przez sługi Saurona. Chęć pomszczenia bliskich oraz opętanie przez ducha Celembiora nie pozwalają Talionowi umrzeć. Od tej pory nieumarły bohater wraz ze swoim „kompanem” wyruszają na wojnę przeciwko Czarnej Ręce Saurona – najwierniejszym sługom Mrocznego Władcy.

Gdybyście nie przepadali za klimatami Śródziemia to możecie grać do woli w Saints Row: The Third. Jest to trzecia odsłona serii Saints Row stanowiąca bardzo udaną alternatywę dla GTA. Gracz ponownie wciela się w rolę gangstera, którego zadaniem jest utrzymanie potęgi gangu Saints i walka z syndykatem. Do wykonania wiele nietypowych misji, w realizacji, których pomogą przyjaciele gangusy i tony najlepszego sprzętu.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię