Strona głównaGryAktualnościResident Evil 3 - Capcom pokazał 25-minutowy gameplay

Resident Evil 3 – Capcom pokazał 25-minutowy gameplay

Capcom, na oficjalnym kanale Resident Evil na Twitchu, pokazał wczoraj 25-minutowy gameplay z remake’u trzeciej odsłony serii. Deweloper zadbał przy tym, aby w żaden sposób nie zdradzić fabuły.

W trakcie streama mogliśmy zobaczyć praktycznie sam początek rozgrywki w Resident Evil 3. W trakcie tych 25 minut Jill Valentine – główna bohaterka, biega po niemal opuszczonym Racoon City, natrafiając jednocześnie na zombie, jak i ostatnich ocalałych. Wygląda to mniej więcej tak samo, jak w Resident Evil 2. Jedną z różnic jest możliwość robienia uników. Jeśli przycisk wciśniemy w odpowiednim momencie, to czas na chwilę zwolni, co pozwoli na łatwiejsze wycelowanie w głowę nieumarłego.

Jeśli nie chcecie zobaczyć żadnego spojlera, to nie macie powodów do obaw. Twórcy zadbali, aby pokazać odpowiedni fragment rozgrywki, który nie zdradza nic z fabuły. W trakcie tych 25 minut nie widać też żadnego ważnego bossa, w tym oczywiście najważniejszego, czyli Nemesisa. Trochę szkoda, ale też nie ma co zdradzać zbyt wiele przed premierą. Ta została zaplanowana na 3 kwietnia 2020 roku i nic nie wskazuje, aby miała zostać przełożona.

Resident Evil 3: 25-minutowy gameplay

Zobacz także:

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię