Strona głównaGryAktualnościResident Evil 3 Remake z zapowiedzią jeszcze przed The Game Awards?

Resident Evil 3 Remake z zapowiedzią jeszcze przed The Game Awards?

Powstanie Resident Evil 3 Remake jest już niemal pewne. Grafiki z gry wyciekły w japońskim PlayStation Network i teraz pozostało nam już tylko oczekiwanie na oficjalną zapowiedź. Ta może nastąpić jeszcze przed galą The Game Awards 2019.

Po sukcesie Resident Evil 2 powstanie Resident Evil 3 Remake było niemal pewne. Dla wielu osób trójka to najbardziej kultowa i najlepsza odsłona całej serii, częściowo za sprawą Nemesisa. Co prawda gra nie została jeszcze oficjalnie potwierdzona, ale grafiki wyciekły w japońskiej wersji PlayStation Network, więc to już niemal pewne, że wkrótce zostanie zapowiedziana. Przewidywano, że nastąpi to w trakcie The Game Awardsa 2019, ale może stać się to jeszcze wcześniej.

The Game Awards 2019 13 grudnia o godzinie 2:30 czasu polskiego. Impreza traktowana jest jak Oscary w branży gier. To właśnie tam rozdawane są najbardziej prestiżowe nagrody. Wielu deweloperów i wydawców wykorzystuje duże zainteresowanie imprezą, aby pokazać zupełnie nowe gry. Czy wśród nich będzie Resident Evil 3 Remake? Niekoniecznie. Jest spora szansa, że gra zostanie zapowiedziana wcześniej. Co prawda (póki co) w najbliższych dniach nie jest planowana żadna inna, duża impreza, ale to jeszcze może się zmienić.

Być może Capcom sam zorganizuje prezentację, na której pokaże Resident Evil 3 Remake? Inna możliwość to State of Play od Sony. Grę za to niemal na pewno zobaczymy na Jump Festa, które odbędzie się w dniach 21-22 grudnia.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Sourcewccftech
Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię