Advertisement
Strona głównaKonsoleSprzedawcy już zaczynają wykorzystywać hype na PlayStation 5

Sprzedawcy już zaczynają wykorzystywać hype na PlayStation 5

Już za chwilę, już za moment rozpocznie się 2020 rok. To właśnie w nim zadebiutują konsole nowej generacji. Zainteresowanie i zniecierpliwienie są coraz większe. Niektórzy sprzedawcy już zaczynają zbierać maile od chętnych użytkowników, aby jako pierwszych poinformować ich o premierze PlayStation 5.

Nie ma co ukrywać – hype na PlayStation 5 z dnia na dzień, z tygodnia na tydzień i z miesiąca na miesiąc jest coraz większy. Chociaż premiera odbędzie się prawdopodobnie dopiero za rok, to wszyscy ze zniecierpliwieniem oczekują oficjalnych informacji. Niektórzy sprzedawcy już wykorzystują to zainteresowanie i zaczynają zbierać adresy e-mail od zainteresowanych użytkowników.

Zobacz: PlayStation 5 z technologią Anti-Cheat? Sony patentuje ciekawe rozwiązanie

Co prawda jeszcze nie ruszyła przedsprzedaż, bo trudno sprzedawać tak tajemniczy produkt, jakim jeszcze jest PlayStation 5, ale nie oznacza to, że nie można wykorzystać hype’u w inny sposób. Dlatego niektórzy sprzedawcy pozwalają już zapisywać się na listy mailingowe. Jeśli się na to zdecydujecie, to jako jedni z pierwszych zostaniecie poinformowani i uruchomieniu przedsprzedaży konsoli nowej generacji.

A Ty planujesz zakup PlayStation 5?

Zobacz: PlayStation 5 w listopadzie i za 499 dolarów, ale z jakim dyskiem?

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię