Strona głównaGryAktualnościResident Evil 4 Remake zagrożony?

Resident Evil 4 Remake zagrożony?

Według jednego przecieków przyszłość remake’u Resident Evil 4 jest zagrożona. Prace nad produkcją gry mają stać w miejscu. Tym samym pod znakiem zapytania stoi dalsza przyszłość gry.

Na początku tego roku liczne źródła twierdziły, że Capcom pracuje obecnie nad Resident Evil 4 Reamke. Gra miałby trafić do graczy w 2022 roku. Jak na razie deweloper nie odniósł się do tych doniesień i wygląda na to, że jeszcze długo się to nie stanie. Według najnowszego przecieku gra ma bliżej nieokreślone problemy z rozwojem.

Zobacz: CD Projekt – rekord wyceny akcji po ogłoszeniu nowego Wiedźmina

AestheticGamer, znany również jako Dusk Golem, znany jest z udostępniania przecieków dotyczących serii Resident Evil. W swoich ostatnich wpisach stwierdził, że Resident Evil 8 będzie świetny, że projekt Silent Hill PS5 nadal jest w roku oraz, że Monster Hunter trafi na Switch. Kolejną informacją jaką podziel się Dusk Golem  była informacja o niepokojącej sytuacji RE4.

Wzbudziło to zainteresowanie graczy, którzy zaczęli zadawać więcej pytań. Golem stwierdził jednak, ze teraz powinniśmy skupiać się na RE8, bo na RE4 jest jeszcze zbyt wcześnie. Poza tym, że gra jest w fazie rozwoju nie wiadomo obecnie zbyt wiele na jej temat. Jedyną ciekawą informacją jest plan zmiany systemu sterowania, co jednych graczy ucieszy innych niekoniecznie.

Poza przeciekami w najbliższym czasie nie powinniśmy spodziewać się żadnych oficjalnych informacji od Capcom. Z innych ciekawostek, Netflix potwierdził, że zajmuje się produkcją serialu Resident Evil i będzie przedstawiał historię Alberta Weskera.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Sourcetwitter
SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię