Strona głównaGryAktualnościResident Evil 8 – z tradycyjnymi zombie i z pierwszej osoby

Resident Evil 8 – z tradycyjnymi zombie i z pierwszej osoby

Docierają do nas nowe informacje na temat kolejnej odsłony serii Resident Evil. Ósemka ma czerpać jednocześnie z bardzo udanej, siódmej odsłony, jak i wcześniejszych części. To prawdopodobnie coś, na co liczyli fani.

Według najnowszych informacji w Resident Evil 8 ponownie wcielimy się w Ethana, którego losy śledziliśmy już w RE7. W grze pojawi się też Chris Redfield. Generalnie akcja ma się dziać niedługo po zakończeniu wydarzeń z siódemki i dlatego wszystko ma się rozpocząć w wiosce, a z czasem fabuła ma się przenieść do budowli podobnej do zamku. Co ciekawe, gra nie ma się nazywać po prostu Resident Evil 8. Capcom ma wymyślić coś bardziej oryginalnego.

Zobacz: Resident Evil Resistance nie należy do kanonu

Z dobrych informacji z pewnością należy wspomnieć o zombie. Chociaż Resident Evil 7 było bardzo udane, to niektórzy narzekali na potworki, które niewiele miały wspólnego z tradycyjnymi mózgożercami. To ma się zmienić. W Resident Evil 8 mają wrócić bardziej znane i lubiane (?) zombie, chociaż nie zabraknie też nowych stworów. Plotki mówią o czymś w rodzaju zmutowanych wilków. W grze ma pojawić się też żeński duch, który ma podążać za nami przez całą grę.

Informacje zostały podane przez serwis Biohazard Declassified, który specjalizuje się w informacjach na temat serii Resident Evil. Eurogemer potwierdził, że do nich dotarły bardzo podobne plotki. Na ten moment nie wiemy, kiedy Resident Evil 8 zostanie zaprezentowane. Niedawne pogłoski mówiły o rozpoczęciu prac od zera.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię