Advertisement
Strona głównaGryAktualnościRockstar pracuje nad nową marką? Akcja gry miałaby się dziać w średniowieczu

Rockstar pracuje nad nową marką? Akcja gry miałaby się dziać w średniowieczu

Rockstar Games prawdopodobnie pracuje nad zupełnie nową grą, której akcja miałaby się dziać w średniowieczu. Tak wynika z profilu jednego z pracowników Rockstar India.

Na profilu LinkedIn Pawasa Saxena, który pracuje w Rockstar India, pojawił się ciekawy wpis. Deweloper chwali się, że pracuje nad tworzeniem modułowych elementów środowiska, starannie przestrzegając przy tym stylu średniowiecznej architektury. Tego typu styl nie pasuje do żadnej produkcji studia – GTA VI, Bully 2 ani tym bardziej Red Dead Redemption. Na tej podstawie użytkownicy wywnioskowali, że Rockstar Games pracuje nad zupełnie nową grą.

Zobacz: Bully 2 – premiera gry już w przyszłym roku?

Oczywiście wpis został już usunięty, ale w Internecie nic nie ginie. Poza tym należy zaznaczyć, że Pawasa Saxen pracował do tej pory dla firmy Dhruva Interactive, która całkiem niedawno została przejęta przez Rockstar India. Dlatego też tworzenie środowiska w średniowiecznym stylu mogło być pracą dla kogoś innego. Jednak inne, tajemnicze źródło poinformowało, że studio rzeczywiście pracuje nad nową grą i nie jest to ani GTA VI, ani tym bardziej Bully 2, o których mówi się od wielu tygodni. Ma to być produkcja z otwartym światem z pojedynkami na miecze, umiejscowiona fabularnie właśnie w średniowieczu.

Zobacz: GTA VI inspirowane serialem Narcos. Zadebiutuje na nowych konsolach

Według tego samego informatora gra jest już zaawansowana i Rockstar na ten moment celuje z premierą w pierwszy kwartał 2021 roku. Jeśli tak, to wkrótce (może na E3 2020?) powinniśmy spodziewać się oficjalnej zapowiedzi. Pamiętajcie jednak, że to tylko plotki.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Sourcewccftech
Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię