Strona głównaGryAktualnościNa The Game Awards zobaczymy nową grę Rocksteady z Supermanem w roli...

Na The Game Awards zobaczymy nową grę Rocksteady z Supermanem w roli głównej?

Od kilku tygodni krążą plotki, według których Rocksteady – twórcy serii Batman Arkham – pracują nad nową grą w uniwersum DC Comics. Być może dowiemy się na jej temat więcej już w przyszłym tygodniu. Gra najprawdopodobniej zostanie zaprezentowana w trakcie The Game Awards 2018.

W piątek 7 grudnia odbędzie się coroczna gala rozdania nagród The Game Awards 2018. Tradycją stało się już, że w jej trakcie prezentowane są nowe produkcje, które wcześniej nie ujrzały światła dziennego. W tym roku takich gier ma być ponad 10, więc zdecydowanie jest na co czekać. Wcześniej mówiło się, że jednym z pewniaków jest Alien: Blackout. Teraz do tej listy dołącza nowa produkcja Rocksteady z Supermanem lub całą Ligą Sprawiedliwości. Gra ma się nazywać Superman: The World’s Finest.

Moim zdaniem nie ulega wątpliwości, że gry z serii Batman Arkham były niezwykle udane. No może poza ostatnią częścią, która szczególnie na PC-tach była pełna błędów, które wielokrotnie nie pozwalały na ukończenie kluczowych misji. Jednak pomimo tego Rocksteady może być dumne ze swoich gier. Jeśli na podobny poziomie będzie Superman, to nie mamy powodów do zmartwień.

Czy gra zostanie zaprezentowana na The Game Awards 2018? Nie jest to pewne, ale niektóre źródła tak właśnie twierdzą. Rocksteady nie było obecne na ostatnim E3, więc gala w Los Angeles może być świetną okazją do pokazania tak głośnego tytułu. Mówimy przecież o kochanym na całym świecie herosie, którego charakterystyczne „S” na klacie (a tak naprawdę symbol rodu El) jest znane praktycznie na całym świecie. Mam nadzieję, że jeśli gra rzeczywiście powstaje i zostanie zaprezentowana na The Game Awards 2018, to zobaczymy w niej też innych bohaterów z Ligi Sprawiedliwości – Batmana, Wonder Woman, Flasha czy też Zieloną Latarnię.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię