Forum dyskusyjne

Sprzęt

Komputery, laptopy gamingowe, monitory, podzespoły i akcesoria. Cała sprzętologia prawdziwego gracza [konsole znajdziedzie w Hydeparku]. Problemy z PC? Monitor nie działa? Tutaj znajdziesz pomoc. Dowiesz się też jak podkręcić procesor, by go nie spalić czy na jaką grafikę postawić, by nie przepłacić.

Ostatnie tematy

Programy

Komputer bez oprogramowania jest jak pralka bez wody. Nakarm z nami swojego blaszaka dobrym softem. To tutaj dyskutujemy o systemach operacyjnych, antywirusach, zwiększaniu wydajności i optymalizacji oprogramowania. Mile widziane są też przydatne aplikacje narzędziowe, którymi chcecie się podzielić ze Społecznością Graczy.

Ostatnie tematy

Gry

Gry na PC w każdej postaci - od Pasjansa po CS:GO. W co grać i jak grać, by wygrać. Testujemy DLC i mody, oglądamy najlepsze gameplay'e i odliczamy dni do premier. To tutaj rekomendujemy najlepsze tytuły, a czasem i hejtujemy te nieudane. 

Ostatnie tematy

E-Sport

Wyniki meczów E-Sportowych, tabele lig, komentarze i wywiady. Oglądamy wpólnie największe wydarzenia ze świata eSportu, dyskutujemy o transferach, zawodnikach i nagrodach.

Ostatnie tematy

Ogłoszenia

Ogłoszenia dotyczące kupna, sprzedaży oraz zamiany sprzętu, gier i oprogramowania na PC. Każdy wpis powinien rozpoczynać się opisem charakteru ogłoszenia: [sprzedam], [kupię] lub [zamienię].

Ostatnie tematy

Hydepark

Wszystko nie do końca związane z tematyką Gaming Society. Luźne dyskusje, bez agresywnej moderacji. To tutaj będą trafiały tematy związane z konsolami, dyskusje o telefonach komórkowych czy aparatach fotograficznych.

Ostatnie tematy

Ładowanie danych...